III Українсько-Польські Дні дитячої хірургії»
(Київ, Україна, 14-16 травня 2020 року)

III Ukraińsko-Polskie Dni chirurgji dziecięcej (Kijów, Ukraina, 14-16 maja 2020 )

Вельмишановні колеги!

Маємо честь інформувати Вас, що кафедри дитячої хірургії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ», спільно із Всеукраїнською асоціацією дитячих хірургів та Товариством дитячих хірургів Польщі проводять науково-практичну конференцію «ІII Українсько-Польські дні дитячої хірургії» (м. Київ, Україна, 14-16 травня 2020 року). Перша Українсько-Польська конференція дитячих хірургів відбулась у Львові 19-22.10.2017 року, а наступна наша спільна професійна конференція пройшла у гостинному Любліні 11-13.10.2018 року. Настала черга провести нашу чергову, уже третю за ліком зустріч. Гостинно запрошуємо усіх до столиці України, у місто Київ у теплу пору, навесні, коли цвітуть славетні київські каштани! Ми усі будемо мати нову чудову можливість знову зустрітись, поділитись нашими здобутками зі старими друзями, а також навести нові взаємні контакти.

Для участі у конференції запрошуються дитячі хірурги, урологи, нейрохірурги, онкологи, анестезіологи-реаніматологи і ортопеди-травматологи України, Польщі та інших країн Європи.

Під час конференції пропонуються до розгляду такі питання:

 1. Мініінвазивні оперативні втручання в дитячій хірургії та урології.
 2. Торако-абдомінальна хірургія у дітей.
 3. Хірургія новонароджених.
 4. Ургентна хірургія у дітей.
 5. Проблемні питання хірургії солідних пухлин у дітей. Органозберігаючі операції при злоякісних пухлинах у дітей.
 6. Актуальні питання дитячої ортопедії та травматології.
 7. Хірургічна корекція деформацій грудної клітки у дітей.
 8. Природжені вади сечовидільних шляхів.
 9. Дитяча андрологія, пластична хірургія при патології сечостатевих органів.
 10. Актуальні питання дитячої нейрохірургії.
 11. Лікування опіків у дітей.

У перший день конференції (14.05.2020 р.) заплановано проведення прекурсу з “живою хірургією” – мінінвазивні та пластичні операції із трансляцією з операційних.

Уся інформація щодо реєстрації, публікації статей та тез буде у найближчому часі розміщена на офіційному сайті конференції: www.pedsurgery.in.ua.

Запрошуємо Вас та колег із Ваших колективів до участі у роботі конференції.

Ми переконані, що поряд з плідною роботою, ми спільно знайдемо час для відпочинку та ознайомлення з визначними пам’ятками історії та культури нашої столиці. Будемо дуже вдячні за поширення інформації про конференцію серед колег у Вашому регіоні.

З повагою,
організаційний комітет